Cenrādis

Redzes ekselences centrā pacientam tiek nodrošināti ambulatori pakalpojumi acu un redzes veselības diagnostikai ar pēctecību padziļinātu izmeklējumu un procedūru veikšanai galvenajā klīnikā Latvijas Amerikas acu centrā.
Pacientam tiek sniegta iespēja saņemt ārsta vai redzes speciālista konsultāciju, piemeklējot atbilstošāko redzes korekcijas veidu. Ērtībai nodrošinām briļļu pasūtījumu izgatavošanu un kontaktlēcu, nakts lēcu un to kopšanas līdzekļu iegādi.

Norēķins par acu ārsta vai optometrista pakalpojumiem Redzes ekselences centros var notikt skaidrā naudā vai ar maksājuma karti, kā arī noslēgtās sadarbības ar apdrošināšanas akciju sabiedrībām BTA Baltic Insurance Company, Baltijas Apdrošināšanas Nams, Balta, Compensa Life, ERGO Life Insurance un If P&C Insurance AS Latvijas filiāle ietvaros var notikt ar veselības apdrošināšanas polisi

Dārgāku pakalpojumu vai preču apmaksu ir iespējams veikt, maksājot pa daļām. Šāds norēķinu veids Redzes ekselences centros notiek sadarbībā ar Inbank Latvia.

Vizītes, diagnostika un procedūras

Ambulatoro pakalpojumu cenrādis 

Ambulatoras ķirurģiskās manipulācijas, procedūras

Pakalpojumu cenrādis 

Lāzerterapija tīklenes, glaukomas un sekundāras kataraktas āstēšanai

Pakalpojumu cenrādis

Acu ķirurģiskās operācijas dienas stacionārā

Pakalpojumu cenrādis

Redzes korekcija ar intraokulārām lēcām un redzes lāzerkorekcija

Pakalpojumu cenrādis

Sazinies ar mūsu speciālistiem