Biežāk uzdotie jautājumi

Nākot uz vizīti pie acu ārsta, saviem pacientam lūdzam rēķināties ar vismaz 1 h laika.

Ja vizītes gaitā pacientam tiek paplašinātas acu zīlītes, nepieciešams laiks acs zīlīti paplašinošā līdzekļa iedarbībai, turklāt katram acu reaģēšanas spējas var būt atšķirīgas.

Arī individuāli nepieciešamo izmeklējumu sarežģītība var prasīt papildus laiku.

Nākot uz vizīti pie acu ārsta, brilles noteikti jāpaņem līdzi.

Ikdienā lietotās brilles noteikti jāņem līdzi, lai speciālists varētu novērtēt redzes korekcijas atbilstību.

Pirms acu ārsta apmeklējuma kontaktlēcas drīkst valkāt.

Ja acu ārsts vai redzes speciālists pēdējās vizītes laikā nav noteicis savādāk, kā arī tad, ja pie acu ārsta nāc pirmo reizi, tad uz vizīti pacients var ierasties ar kontaktlēcām acīs, taču ieteicams paņemt līdzi arī brilles. Tās nepieciešamas, lai novērtētu redzes korekcijas atbilstību ar un bez palīglīdzekļiem, kā arī esam novērojuši, ka dažkārt pacientiem uzreiz pēc vizītes ir grūtības kontaktlēcas atkārtoti ielikt acīs.

Uzreiz pēc acu ārsta apmeklējuma no auto vadīšanas būtu ieteicams izvairīties.

Acu apskates laikā tiek lietoti acu zīlītes paplašinoši pilieni, kas var samazināt redzes asumu līdz pat 3-4 stundām, tādēļ ieteicams izvairīties no auto vadīšanas šajā periodā, kā arī citu svarīgu darbu veikšanas.

Var būt apgrūtināta redze arī lasot un darot smalkus darbus.

Cik maksā redzes lāzerkorekcijas procedūra?

Redzes lāzekorekcijas procedūras cena ir atkarīga no izvēlētās metodes. Cenu amplitūda ir no 475 EUR līdz 1500 EUR par vienas acs redzes lāzerkorekciju.

Sadarbībā ar Inbank Latvia klīnika piedāvā saviem pacientiem veikt nomaksu par pakalpojumiem ar pēcapmaksu līdz pat 5 gadiem. Viss kas jādara, vizītes laikā jāinformē personāls par vēlmi maksāt "pa daļām".

Redzes ekselences centros tiek izgatavotas dažāda veida brilles.

Ņemot vērā redzes speciālista noteikto pacienta redzes korekcijai nepieciešamo briļļu veidu, mūsu speciālisti konsultē un palīdz piemeklēt atbilstošākos un ērtākos briļļu ietvarus, kā arī izvēlēties piemērotākās briļļu lēcas.

Brilles tiek izgatavotas dažu dienu laikā. Ļoti sarežģītu briļļu izgatavošana aizņems ilgāku laiku.

Cenu amplitūda briļļu izgatavošanai ir ļoti plaša.

Vienu aptuvenu cenu briļļu izgatavošanai nosaukt ir ļoti grūti, jo kopējo summu veido - briļļu ietvara izvēlne un nepieciešamo lēcu veids, kā arī lēcu pārklājumi.

Izvēloties brilles, jāņem vērā:

  • darbība, kurai nepieciešamas brilles - tuvuma darbiem, tālumam, darbam pie datora. Svarīgi ir apzināties briļļu valkātāja ikdienas aktivitātes un dzīves stilu, paradumus un briļļu valkāšanas mērķi (lasīšanai, auto vadīšanai, adīšanai, sporta aktivitātēm utt.);
  • izvēloties briļļu rāmīti, dažkārt nepieciešamā korekcija, proti, briļļu recepte – var ierobežot ietvara izvēlni;
  • svarīgākie parametri ietvara izvēlē ir tā lodziņa izmērs, piemēram, vai tas nav par platu, vai neatduras pret vaigiem, kā arī tā attālums no acs (ang. vertex distance) – kādā leņķī atrodas ietvara frontālā daļa attiecībā pret acīm, un vai acs atrodas ietvara lodziņa centrā vai maksimāli tuvu tam. Protams, briļļu ietvara izvēlē jānovērtē arī, vai tas stabili balstās uz deguna un vai ietvara kājiņu garums ir atbilstošs.
Redzes ekselences centros pieejamie redzes korekcijas veidi

mūsu pacientiem nodrošina "pilna spektra redzes korekcijas" iespēju.

Redzes ekselences centru priekšrocība ir visu redzes korekcijas iespēju apvienojums vienuviet, nodrošinot pakalpojuma nepārtrauktību un pacienta aprūpi visa procesa garumā. 

Katram pacientam esam gatavi individuāli nodrošināt tieši viņam nepieciešamo redzes korekcijas veidu - sākot no brillēm, kontaktlēcām vai nakts lēcām līdz redzes pastāvīgai korekcijai ar lēcām vai lāzerkorekciju.

 

Sazinies ar mūsu speciālistiem