Redzes lāzerkorekcija

Straujais dzīves ritms nosaka tā pilnvērtīgu izmantošanu, līdz ar to redzei nevajadzētu to ierobežot. Kā mainīt nepilnīgu redzi ar pastāvīgu redzes korekciju, lai varētu atteikties no ikdienas rūpēm par lēcām un brillēm un izbaudīt redzes brīvību?

Tikai sadarbībā redzes speciālists ar pacientu, izzinot viņa ikdienas paradumus un dzīves kvalitātes nepieciešamības, var pieņemt pareizo redzes korekcijas izvēli.

Kas ir pilna spektra redzes korekcijas iespēja

Redzes korekcija ir jebkāda veida palīglīdzeklis vai darbība, kas uzlabo redzes stāvokli. 

  • Brilles un kontaktlēcas ir pamata un visplašāk zināmie redzes korekcijas risinājumi. Līdztekus redzes korekcijas iespējai, ko nodrošina brilles vai kontaktlēcas, jāizsver ierobežojumi un ikdienas neērtības – pareiza to kopšana un obligāta higiēnas ievērošana, īpaši kontaktlēcu lietošanas gadījumā, kā arī aktīva dzīvesveida ierobežojumi, ar kuriem nāksas saskarties briļļu un kontaktlēcu valkātājiem.
  • Aktīviem cilvēkiem progresīvs redzes korekcijas risinājums ir nakts lēcas jeb radzenes refraktīvā terapija. Metodes pamatā ir radzenes formas izmaiņas, kuras tiek panāktas ar īpašas lēcas lietošanu nakts laikā, pacientam atrodoties miega stāvoklī. Rezultāts ir īslaicīga redzes uzlabošanās, kas ilgst aptuveni vienu dienu, tāpēc arī šīs lēcas ir jālieto katru nakti. Tas ir komforts un tā ir drošība ierastajās ikdienas darbībās, aktīvā sportošanā un brīvā laika baudīšanā, turklāt lēcas piemērotas kā bērniem, tā pieaugušajiem bez vecuma ierobežojuma.
  • Kosmētiska procedūra, kas palīdz uzlabot redzi, ir lāzerkorekcija. Ļoti būstiski redzes korekcijā ar lāzeru ir pilnās lāzeru komplektācijas nodrošinājums. “Redzes ekselences centros” esam priecīgi saviem pacientiem ieteikt un nodrošināt vispiemērotāko no četrām pasaulē pieejamajām lāzerkorekcijas metodēm.
  • Ja pacientam medicīnisku vai citu aspektu dēļ lāzerkorekcija nav piemērota, saudzīgs un drošs ilgtermiņa redzes korekcijas risinājums ir EVO Visian ICL jeb intraokulāras kolamēra lēcas implantācija. Lēca ir izgatavota no biosaderīga materiāla ar iestrādātu UV aizsardzību, tā nodrošina augstu redzes asumu un pēc implantācijas acī nav redzama vai jūtama. EVO Visian lēcas implantācijas priekšrocība ir ilgtermiņa redzes korekcija, nenoņemot acs dabīgos audus, turklāt procedūra ir atgriezeniska un tā nerada ”sausās acs simdromu”.
  • Pacientiem, kuriem ir konstatēta katarakta, un cilvēkiem ar augstas pakāpes hipermetropiju vai presbiopiju pastāvīgai redzes korekcijai iesakām multifokālas lēcas implantāciju. Šajos gadījumos acs dabīgā lēca tiek aizstāta ar dzidru mākslīgo lēcu ar vairākiem fokālajiem punktiem, kas nodrošina cilvēkam skaidru redzi dažādos skata attālumos.

Tikai nodrošinot visu redzes korekcijas pakalpojumu pieejamību, pacientam tiek dota iespēja individuālai redzes korekcijas iespējai.

Redzes korekcijas iespējas var dalīt 2 galvenajos virzienos –

redzes lāzerkorekcija un redzes korekcija bez lāzera. 

Sazinies ar mūsu speciālistiem